Skip to main content

O mnie

Jarosław CiunczykNazywam się Jarosław Ciunczyk i jestem lekarzem specjalizującym się położnictwie oraz ginekologii. Studia lekarskie na Akademii Medycznej w Białymstoku ukończyłem w 2002 roku. Decydując się na specjalizację ginekologiczną, miałem okazję pracować i uczyć się zawodu pod okiem wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Po kilku latach pracy w szpitalu na oddziale Ginekologiczno Położniczym i Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, uległem namowom swoich pacjentek i zdecydowałem się na uruchomienie prywatnej praktyki lekarskiej w Olsztynie.Dziś swoje życie zawodowe dzielę w dalszym ciągu na szpital i własny gabinet prywatny, gdzie dbam o zdrowie swoich pacjentek. Nieustannie rozwijam swoje medyczne umiejętności, poszerzam swą wiedzę, zdobywam kolejne certyfikaty, które pozwalają mi na poszerzanie zakresu usług medycznych, jakie mogę proponować kobietom w trosce o ich zdrowie.

Prywatnie: uwielbiam spędzać wolny czas na aktywnym wypoczynku. Lubię piesze wycieczki po górach, szum wody, dzikość przyrody i podróże w miejsca, które warto odkrywać. Nie stronię też od dobrego filmu czy książki.

Jestem szczęśliwym ojcem dwóch synów, Maciusia i Michałka, dzięki czemu wraz z ukochaną małżonką poznaję blaski i cienie "tacierzyństwa".

 • Kontakt

  telefon: 509 972 101

  e-mail: jarek_ciunczyk@wp.pl

 • Adres

  ul. Wilczyńskiego 11 / 5a

  Olsztyn 10-686

 • Dni konsultacji

  po uzgodnieniu telefonicznym

  509 972 101